пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Спонж конняку Oriflame konjac sponge

Мабуть, ви теж помітили, як багато косметичних ідей до нас потрапляє з Азії - спочатку ББ-креми та тінти, потім кушони та тканинні маски... І ще безліч всього. Сьогодні мова піде про ще одну цікавинку, яку приїхала з Китаю, але вже вельми давно підкорила і західний ринок. Це я про спонж коньяку (чи конняку). В мене він від Oriflame і я готова ділитися враженнями!

Perhaps you also noticed, how many beauty ideas come to us from Asia - first, BB creams and tints, then cushions and textile masks... And lots of everything. Today we will focus on another interesting item, that came from China, but is very popular in Western countries too. It is konjac sponge. I've got mine from Oriflame and I am ready to share some impressions.Почнемо з того, що ж таке все ж цей спонж коньяку. Як виявилося, його використовую як... їжу в Японії та Китаї. Тож, щодо органічності цієї штукенції можете не турбуватися) Спонжик використовують для вмивання. А оскільки до вмивання та догляду за шкірою загалом у азіатів дуже серйозне ставлення, то й спонжик цей обіцяє делікатне, але ефективне очищення.

To begin with, I'll tell a bit about this sponge. As it turned out, it is used as... food in Japan and China. So, organic 100%) Also konjac is used for washing. And because washing and skin care are very important issues for Asians generally, this sponge offers delicate, but effective cleansing.
Коли він мені приїхав, то я взяла цей кругленький коньяку в руку і подумала, що вмиватися ним нереально) Просто коли він сухий, то твердий, як камінець. І, звичайно, такою штукенцією краще не проводити ніяких процедур з обличчям. Проте варто покласти спонж на хвилинку у теплу воду - і ви отримаєте неймовірно легку, ніжну та м'якеньку губку, котра вже набагато більше схожа на засіб для вмивання. З одного боку спонж плоский, з іншого вигнутий. І розміри в нього невеличкі - якраз для обличчя)

When I received and unpacked it, I thought it is impossible to wash my face with it) Just when it is dry, sponge is hard as stone. And of course, looks not suitable for skincare routine. However, if you put a it in a warm water for a minute - you get an incredibly mild, gentle and soft konjac sponge which is much more like a tool for cleansing. On the one side sponge is flat, on the other - curved. And really small - perfect for face)Коли я вмиваюся зі спонжем, то наношу на нього гель і отримую дуже гарну, пишну пінку. Так вдається і економити засіб для вмивання, бо коньяку пінить навіть найменшу краплинку. Також ви отримуєте ніжний масаж шкіри і дуже гарну тонізацію. Я б сказала, що спонж працює, як найбільш делікатний гоммаж, ні краплі не інтенсивний, тільки релаксуючий. Тому використовувати його можна хоч щодня. Втім, я собі влаштовую сеанси 2-3 рази на тиждень. Після використання губку варто підсушити - і вона знову стане камінчиком до наступного використання) Мій спонж ще ні краплі не змінив свого вигляду, але при частому використанні його має вистачати на 3 місяці.

When I wash my face with this sponge, I apply some gel on it and get a lovely, fluffy foam. I can save some cleansing gel this way, because konjac can give a ncie foam made of small drop. You get a gentle massage and a good toning. I would say, that the sponge works as the most delicate gommage, not a bit intense, just relaxing. So you can use it daily. However, I have my konjac sessions 2-3 times a week. It's important to dry sponge after using - and it will turn into stone until the next time) My sponge has not changed at all since the first cleansing, but with frequent use it will last nearly for 3 months.


Пробували?
Have you tried it?ї

Дізнатися більше і купити: Oriflame

44 коментарі:

 1. Ой, я дуже люблю такі спонжики) був у мене і білий, і з зеленим чаєм і навіть з вугіллям бамбуковим. Зараз купила собі з куркумою. Чесно кажучи, особливої різниці між ними не помітила ☺ Але сама процедура дуже подобається: і очищення класне і масажик личка ☺
  Не знала, що й в Оріфлеймі спонжики такі є. Дякую, що розповіла!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я тільки нещодавно дізналася, що вони різні бувають) Тепер хочу спробувати ще з заланим чаєм) Оріфлейм в тренді!

   Видалити
 2. sounds good ! I thought they are not comfortable :) I will try it soon

  New post - OOTD

  Check out my ♥Instagram ,Bloglovin

  Stay Gold

  ВідповістиВидалити
 3. Great post dear! :)
  New post on my blog: http://vesnamar.blogspot.rs/2017/05/gamiss-wishlist-bohemian-dresses.html

  ВідповістиВидалити
 4. Навіть не знала, що у Оріфлейм є такий))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. я теж не знала) А тепер відкриваю новинки)

   Видалити
 5. Я как-то хотела его приобрести, но потом передумала. Наверное все же стоит осуществить покупку ))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. він набагато приємніший, ніж я думала!

   Видалити
 6. много о нем читала но так себе пока и не купила
  спасибо за познавательный отзыв!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну, це не маст-хев, але явно приємний та корисний аксесуар)

   Видалити
 7. Он даже выглядит симпатично! Спасибо за обзор)))

  ВідповістиВидалити
 8. Want to try this product :D

  http://tembelprenses.blogspot.com.tr/

  ВідповістиВидалити
 9. Seems like a nice product.
  Thanks for sharing!
  Have a great weekend! :)

  Kathy's delight I Instagram I Facebook

  ВідповістиВидалити
 10. Спонжи конняку очень полезная штука, часто их покупаю))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хочу не ілнуватися і більше масажувати з ним личко)

   Видалити
 11. Не пробовала эти спонжи, но очень любопытно!

  ВідповістиВидалити
 12. Відповіді
  1. так, він став для мене чудовим відкриттям!

   Видалити
 13. У меня был подобный спонж. Хорошая штучка.

  ВідповістиВидалити
 14. Відповіді
  1. А я спробувала вперше, але вельми задоволена)

   Видалити