середа, 31 травня 2017 р.

Крем для рук Dermedic Linum Emolient hand cream

Якщо якісь тюбики і йдуть в мене швидше, ніж змивки для макіяжу, то це креми для рук. Бо крем потрібен щодня (а взимку - ще і багато разів на день). І в моєму арсеналі завжди багато різних - на всі випадки) Сьогодні хочу розповісти про гіпоалергенний крем польської марки Dermedic Linum Emolient.

If I finish some jars as fast, as makeup removers, that must be hand creams. Because creams are my daily need (and in winter - few times a day need). And I always have got a plenty of them - for different purposes. Today I'd love to review hypoallergenic cream Dermedic  Linum Emolient by Polish brand.
Марка спеціалізується на широкому спектрі косметики для догляду. Серед якої багато засобів для чутливої шкіри. Цей крем - один з них, призначений для дуже сухої, атопічної та чутливої шкіри, він обіцяє надовго зволожувати та заживляти мікропошкодження епідермісу. містить лляну олію, ланолін, аллантоїн та інші корисності для шкіри.

This brand produses a lot of cosmetic products for skincare. Including care for sensitive type. This cream is made for very dry, atopic and sensitive skin. It promises to moisturize and regenerate epidermis. Contains linseed oil, lanolin and allantoin and other useful ingredients for skincare.
Я отримала його тревел-версію 50 мл, яку за останні два місяці возила вже в багато мандрівок, щоби випробувати в різних умовах. Як на мене, то цей крем бездоганно підійде для тих, хто шукає дієвий і абсолютно нейтральний засіб. По-перше, крем гіпоалергенний, тож він і майже без запаху, і взагалі сама делікатність. По-друге, в нього легка та приємна текстура, котра огортає руки, але не створює ефекту жирності. По-третє, - і для мене це один з найголовніших плюсів - крем всмоктується буквально за секунди. Але він не зникає, як вода в пісок, а залишає відчуття зволоженості. І при цьому можна повертатися до справ та не боятися вимастити, скажімо, папери жирними пальцями. Ну а ще крем робить шкіру шовковистою та ніжною на дотик, а це завжди бажаний та приємний ефект. Мініатюрку скоро закінчу, думаю про покупку повнорозмірної версії)

I got it in travel-size volume - 50 ml, which for was my great help in a lot of trips during last two month, as I wanted to testthis cream in different conditions. As for me, it's perfectly suitable for those, who are looking for an effective and completely neutral product. First, it's hypoallergenic cream, so it's almost odorless, and generally very delicate. Secondly, it has a light and pleasant texture, which wraps your hands, but does not create the effect of oily film. Thirdly - and for me this is one of the main advantages - the cream gets absorbed in just a seconds. But it does not disappear like water into sand, and leaves a feeling of proper moisture. And you can immediately get back to work and don't be afraid to spoil, for example, some documents with oily fingers.  Also cream makes my skin silky and soft to the touch, and this effect if always welcome and pleasant. I'll finish this travel-size soon , thinking about purchase full version)А ви знайомі з кремами Dermedic?
Have you tried Dermedic creams?


Дізнатися більше і купити: Dermedic

30 коментарів:

 1. Вот кремы для рук у этой марки я не пробовала никогда

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Мені дуже сподобалось) Крнем буде чудовим на літо - всмоктується миттєво!

   Видалити
 2. Thank you for the review. I could use some good hand cream and this one sounds really decent.
  Hugs!:))

  ВідповістиВидалити
 3. Great review on the hand cream!
  http://sepatuholig.blogspot.com
  IG @grace_njio

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибо за обзор. Заинтересовал крем.

  ВідповістиВидалити
 5. Как раз заканчивается крем для рук.
  Взяла на заметку!

  ВідповістиВидалити
 6. Thanks a lot :D

  I never tryed this product but I've used some Dermedic products,
  sounds great!

  NEW TIPS POST | It’s Waterproof MAKEUP baby :D
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ВідповістиВидалити
 7. люблю крема для рук, такой не пробовала

  ВідповістиВидалити
 8. Great post dear. Have a good evening 😊
  deryaninsporgunlugu.com

  ВідповістиВидалити