субота, 20 травня 2017 р.

Новини брендів: Оріфлейм святкує півстолітній ювілей!

У 2017 році Оріфлейм святкує знаменну дату - 50 років існування на косметичному ринку. Протягом усієї своєї історії шведський бренд допомагає людям по всьому світу втілювати мрії про здоровий спосіб життя, красу, цілеспрямованість, якісне життя і особистий успіх, створюючи потужну спільноту людей, закоханих в красу!Оріфлейм завжди прагне йти в ногу з часом, задавати модні тренди, розробляти інноваційні формули і самовдосконалюватися. У 2017 році, коли компанія святкує 50-річчя, світ побачила нова концепція «Краса як спосіб життя», що з'явилася в ході еволюції позиціонування бренду і найбільш чітко відображає місію Оріфлейм на сьогоднішній день. В рамках рекламної кампанії шведський бренд прагне донести до широкого кола людей просту, але глибоку думку - справжня краса полягає в гармонії внутрішнього і зовнішнього.

Якості Оріфлейм довіряють світові і українські зірки. Так, в різний час з Оріфлейм співпрацювали найяскравіші знаменитості, в числі яких Демі Мур, Девід Бекхем, Моніка Беллуччі, Дженніфер Лопес, Ані Лорак, Злата Огневич, Лілія Подкопаєва, Сергій Бубка, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар, Джамала та інші.


Катрін Алакбаров, Віце-президент і глава регіону України, Центральна Азія, Монголія і Молдова, Керуючий Директор Оріфлейм в Україні: «Я дуже пишаюся тим, що я є частиною багатої історії компанії Оріфлейм! Компанії, яка ось уже півстоліття пропонує кращі можливості для побудови власного бізнесу і допомагає втілювати мрії величезної кількості людей! За ці роки нам вдалося створити велику спільноту однодумців у всьому світі, і разом ми підійшли до цього важливого рубежу сильними, як ніколи. Я впевнена, що попереду нас чекає ще безліч перемог і досягнень. Разом з нашими партнерами і з нашою новою концепцією краси як образу життя ми підкоримо нові висоти, а наші споживач ми ще не раз буде приємно здивуий інноваційнами продуктамиі цікавими проектами від Оріфлейм».

За півстолітню історію компанії Оріфлейм є, чим пишатися:
- Компанія представлена ​​в понад 60 країнах і має близько 3 мільйонів консультантів;
- У науково-дослідному центрі Оріфлейм працює понад 100 науковців, а власні фабрики представлені в Швеції, Росії, Польщі, Китаї та Індії;
- Засновники Оріфлейм, брати Роберт і Йонас аф Йокнік, увійшли в історію розвитку світового підприємництва і на сьогоднішній день відіграють важливу роль в бізнес-співтоваристві Швеції;
- Кожні 15 секунд хтось в світі купує легендарну туш 5-в-1 «Очевидний ефект»;
- Серія Велнес створена всесвітньо відомими шведськими вченими. Використовуючи знання передової теоретичної науки і великий досвід доказової медицини, вони розробляють якісні та ефективні натуральні продукти для всієї родини.


ЛЕГЕНДА ОРІФЛЕЙМ В ЕКСКЛЮЗИВНІЙ ЗОЛОТІЙ УПАКОВЦІ - СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК ДО 50-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ КОМПАНІЇ!

У далекому 1970 році була випущена перша баночка спеціального пом'якшувального засобу Tender Care від Оріфлейм, що згодом стала легендарним продуктом і абсолютним бестселером шведського бренду. Спеціально до піввікового ювілею компанія випустила знаменитий продукт у святковій золотистої упаковці.

Спеціальне пом'якшувальний засіб. Cвятковий випуск
Святковий лімітований випуск знаменитого засобу в особливій золотій баночці. Перевірена десятиліттями формула з натуральним бджолиним воском і вітаміном Е для зволоження, м'якості і захисту сухої шкіри. Засіб відновлює бар'єрну функцію шкіри. Універсальний продукт: підходить для обличчя і тіла. Без аромату.

20 коментарів:

 1. Thanks a lot :D

  I've the same but old version and I really love :D sounds awesome!

  NEW GET THE LOOK POST | Weekend In a Comfy-Chic Style
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. I also have got older version of thsi bralm) Actually, I had a few of them)

   Видалити
 2. I already heard about Oriflame,it's a great brand!

  mystylishcorner.blogspot.ba

  ВідповістиВидалити
 3. Great post dear!

  http://iameleine.blogspot.com/
  http://www.instagram.com/iameleineblog/

  ВідповістиВидалити
 4. This looks like a really good product, I like the packaging.

  www.busyandfab.com

  ВідповістиВидалити
 5. I like this gold package. Have a nice weekend 😊
  deriasworld.blogspot.com

  ВідповістиВидалити
 6. Желаю им только процветать и двигаться вперед!

  ВідповістиВидалити
 7. They look so ellegant. I have Oriflame lip balm in pink little jar.
  Kisses!:))

  ВідповістиВидалити