вівторок, 25 квітня 2017 р.

Новини брендів: Співачка Jamala стала обличчям нової рекламної кампанії Oriflame «Краса як спосіб життя»

У 2017 році шведський бренд представив нове позиціонування - «Краса як спосіб життя», яке ґрунтується на принципово новому комплексному підході до краси, що поєднує в собі правильне харчування і здоровий спосіб життя, щоденний догляд за шкірою і макіяж, що підкреслює індивідуальність. Обличчям рекламної кампанії в Україні стала відома співачка, народна артистка України Jamala!Jamala: «Дуже важливо не тільки, як ми виглядаємо, а й як ми себе відчуваємо. Важливо в гонитві за модними трендами не втратити себе, стежити за своїм здоров'ям, доглядати за своїм тілом. Прекрасний той, хто щасливий! Я рада стати обличчям компанії з такою чудовою філософією і одночасно інноваційним підходом в області розробок продуктів для нас з вами ». Jamala знялася в рекламному ролику, що розповідає глядачам про багатогранність краси. Креативна ідея проста, але в той же час несе в собі глибокий сенс - ролик виконаний у форматі особистих роздумиів людини на тему «Що таке краса?». Відповідь на це питання і стало маніфестом компанії, основні тези якого проілюстровані короткими сюжетами, які наповняють його емоційними фарбами.


Крім ТВ-ролика Jamala представлятиме концепцію «Краса як спосіб життя» на сторінках каталогів та інших друкованих видань Oriflame в Україні, постаючи в трьох образах, що уособлюють різні грані краси. Компанія вірить, що правильне харчування і здоровий спосіб життя наповнює енергією зсередини, комплексний догляд робить шкіру красивою і сяючою, а продуманий образ підкреслює індивідуальність і уособлює успіх.


Суть концепції «Краса як спосіб життя» - це пропонувати споживачеві не просто косметику, а фактично цілий СПОСІБ ЖИТТЯ, пов'язаний з красою. Саме тому ми в компанії Oriflame серйозно сфокусувалися на побудові спільноти, проводячи величезну кількість акцій і заходів як онлайн, так і офлайн, а також випускаючи безліч цікавого і корисного контенту, щоб допомогти людям в нашому суспільстві жити більш цікавим і насиченим життям. Приєднуйся до спільноти Oriflame - людей, закоханих в красу і дізнавайся все найцікавіше про красу і здоровий спосіб життя.

24 коментарі:

 1. - great post dear,you blog is beautiful! :)
  I follow you,please follow me back.

  anastasjastyles.blogspot.ba <----------- new post

  ВідповістиВидалити
 2. Гарна вона жінка. Дуже яскрава.

  ВідповістиВидалити
 3. Неплохая реклама у Орифлейм.

  ВідповістиВидалити
 4. I do not know he singer but I like many Oriflame products.
  Kisses!:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. She's quite popular in Ukraine) I don't liek her music, but she seems nice person, as for me)

   Видалити
 5. Відповіді
  1. I like some of their products) For example, thier mascara Giordani Gold is awesome and really longlasting!

   Видалити