неділя, 23 жовтня 2016 р.

Блондинка чи брюнетка - Batiste знайшов рішення для кожної

Краса українок оспівана у віршах і піснях. Історично склалося, що українська красуня чорнобрива, кароока з красивою темною косою до пояса. Українські жінки і зараз вважаються одними з найкрасивіших, але стандарти краси змінилися. У сучасному світі кожна намагається виділитися, стати індивідуальною і підкреслити свою родзинку. Саме тому, дівчата фарбують волосся в різні кольори, а протистояння блондинка або брюнетка тривають і сьогодні.
Але який би колір волосся у тебе не був, це зовсім не важливо, коли питання стосується чистоти і свіжості волосся, а часу на миття голови у тебе зовсім немає. У цей момент, на допомогу приходить сухий шампунь Batiste.

Світловолосі дівчата частіше приймають рішення використовувати сухий шампунь, ніж чорняві. Як стверджують експерти Batiste, володарки темного волосся при застосуванні сухих шампунів боятися білого нальоту біля коріння, який надає волоссю сивий відтінок. На сьогоднішній день в Україні офіційно представлено 4 види сухого шампуню: original, cherry, tropical, floral. Фахівці британського бренду не зупиняються на відкриттях і інноваційних розробках, а проводять дослідження, опитування, впроваджуючи на ринки нові продукти для різних типів волосся.

З огляду на особливості кожного кольору волосся, Batiste знайшов рішення для кожної! Представляємо новинки Batiste Brilliant Blonde і Batiste Divine Dark, які цієї осені офіційно вийшли на український ринок від компанії «Арикол»

Batiste Brilliant Blonde - спеціально розроблений для власниць світлих або забарвлених в відтінки блонд волосся. Його так само, як будь-який інший шампунь Batiste, зручно використовувати в дні між основним миттям голови, крім цього шампунь містить невелику кількість жовтого пігменту, який здатний підстроїтися під відтінок волосся і замаскувати нефарбовані коріння, які так ненависні всім «фарбованим» блондинкам.

Batiste Divine Dark - сухий шампунь, розроблений для власниць темних і темно-каштанового волосся. Його дія не відрізняються від оригінального шампуню і це справжня знахідка для тих, кого стомлює довго вичісувати світлий наліт біля коріння. Також шампунь допоможе замаскувати коріння світлого відтінку і врятувати ситуацію, якщо зовсім не вистачає часу сходити до майстра.


Який би шампунь ти не вибрала, спосіб застосування залишається тим самим:
1 Розчеши волосся по всій довжині;

2. Розприскай сухий шампунь по всій довжині, приділяючи особливу увагу кореням на відстані 30 см.

3. Масажними рухами розподіли шампунь по всій голові. Почекай від 3 до 10 хвилин (в залежності від ступеня забруднення волосся).

4 Вуа-ля! Всього пару хвилин і твоє волосся знову чисте, свіже й об'ємне!
Спробуй новинки і вибери свій Batiste! Ми впевнені, YES YOU CAN!

    Дізнатися більше: Batiste

28 коментарів:

 1. wow, so many different batiste dry shampoos. i like them! :)

  ВідповістиВидалити
 2. Amazing post! Love it! :)
  New post on my blog: http://vesnamar.blogspot.rs/2016/10/wedding-dresses-by-dressfashioncouk.html

  ВідповістиВидалити
 3. Ще не користувалася цим сухим шампунем, звикла до Klorane:) Та неодмінно спробую!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. О, а я б спробувала і Klorane для різноманіття))

   Видалити
 4. В мене для брюнеток ) Дуже класний і нальоту не залишає після себе )

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. згодна) Я пробувала теж для брюнеток - це був власне мій перший Батіст)

   Видалити
 5. Great items Really interesting post...thx for sharing! xx
  www.soslubadem.blogspot.com.tr

  ВідповістиВидалити
 6. I know you like these. I'd definetely appreciate a dry shampoo for travelling.

  ВідповістиВидалити