неділя, 14 серпня 2016 р.

Премія «Земля Жінок 2016-2017» від Ів Роше

Я дуже тішуся, коли косметичні бренди не лише випускають якісну продукцію, але й підтримують та організовують інші проекти, спрямовані на захист навколишьного середовища та здоров'я. Наприклад, Ів Роше вже понад 15 років нагороджує премією "Земля Жінок". Хочете дізнатись більше? Запрошую почитати далі!У жінок вражаюча сила духу. Вони не бояться ризикувати, виходити за рамки життєвих обставин і випереджати свій час. Вони здатні зробити дуже багато, але головне - завжди більше, ніж здавалося можливим. Саме Жінки змінюють світ на краще щодня власними зусиллями.

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher і президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого щирого захоплення перед незламною силою Жінок. Саме Жінки невичерпна енергія і віра Жінок надихнули його в 2001 році на створення премії «Земля жінок». Її мета - підтримати Жінок в їх боротьбі за збереження навколишнього середовища та краще майбутнє; допомогти їм бути почутими, розповісти широкому загалу про їхні проекти й надати грошові дотації для подальшого розвитку їхніх ініціатив.


Мрієте зробити нашу планету зеленішою, чи знаєте тих, хто піклується про Природу не на словах, а на ділі?

26 липня 2016 року в Україні стартує черговий прийом анкет на участь у премії «Земля Жінок 2016-2017», котра дає унікальний шанс 3 фіналісткам отримати фінансову допомогу для розвитку проектів з захисту навколишнього середовища: 1-е місце - 5000 євро, 2-е місце - 3 000 євро, 3-е місце - 2 000 євро. Лауреатка 1-ї премії зможе поборотися за додатковий грант розміром 5 000 євро протягом онлайн-голосування за Приз глядацьких симпатій та Міжнародну премію «Земля Жінок». Міжнародна церемонія нагородження відбудеться в Парижі в квітні 2017 року. Вона дасть шанс здобути перемогу серед 1-их лауреаток премії всіх країн-учасниць, а також отримати грошову дотацію в розмірі 10 000 євро.

Унікальність премії «Земля Жінок» в тому, що з усієї України відбираються найцікавіші і найперспективніші екологічні проекти, котрі вже знаходяться на стадії реалізації та мають конкретні досягнення. Автори трьох найкращих проектів отримують гранти для подальшого їх розвитку. Отримання грошового призу - це новий імпульс для ще більш активних дій щодо поліпшення екологічної ситуації в Україні.


Взяти участь в премії може кожна жінка, старша 18-ти років з українським громадянством. Для цього необхідно заповнити анкету і разом з детальним описом проекту відправити до 10 жовтня 2016 року на електронну адресу olga.oshemetkova@yrnet.com або поштою в офіс «Ів Роше Україна» за адресою: вул. Петра Сагайдачного, 33, Київ, 04070, Україна. Завантажити анкету та ознайомитися з детальними правилами премії «Земля Жїнок 2016-2017» можливо за посиланням: http://www.yves-rocher.ua/control/terre_de_femmes/
Після завершення прийому заявок, традиційно проекти буде оцінювати компетентне журі, до складу якого увійдуть: представник Французького посольства в Україні, генеральний директор компанії «Ів Роше Україна», представник Національної Академії Аграрних Наук України (партнер «Ів Роше Україна» в проекті з висадження дерев в Україні) та головні редактори авторитетних друкованих ЗМІ. Оцінюючи проекти, журі буде керуватись наступними критеріями:
- чи стосується проект екології та захисту навколишнього середовища;
- Чи знаходиться він на етапі реалізації; чи має конкретні досягнення та результати;
- Чи має він довгострокові перспективи;
- Чи несе користь для українського суспільства і країни в цілому.У листопаді 2016 року журі визначить 3-х фіналісток, чиї проекти найбільш відповідали заявленим критеріям. У лютому 2017 року Фонд Yves Rocher під егідою Інституту Франції та спільно з компанією «Ів Роше Україна» проведуть 8-му Церемонію нагородження премії «Земля Жінок 2016-2017» в Україні.

Далі - більше! У березні 2017 року проходитиме онлайн-голосування за Приз глядацьких симпатій серед 1-х лауреаток всіх країн-учасниць премії «Земля Жінок». Переможниця голосування отримає додатковий грошовий грант в розмірі 5000 євро. Щоби взяти участь в голосуванні, потрібно зайти на сайт Фонду Yves Rocher www.yvesrocher-fondation.org, вибрати вподобаний Вами проект і віддати свій голос на його підтримку.

У квітні 2017 року в Парижі пройде 16 Міжнародна церемонія нагородження премії «Земля Жінок 2016-2017», на яку з'їдуться 1-ші лауреатки-переможниці всіх країн-учасниць. На церемонії будуть оголошені переможниця Міжнародної премії, чий проект був обраний авторитетним журі у Франції, та фіналістка онлайн-голосування за Приз глядацьких симпатій.

За 7 років існування премії «Земля Жінок» в Україні грошові дотації на розвиток своїх проектів отримали 21 лауреатка. У 2016 році трьома найбільш вражаючими і перспективними проектами, які отримали гранти на подальший розвиток, були визнані:

1-я премія - проект «Україна без сміття» Євгенії Аратовської. Його мета – просвітницька діяльність серед населення про користь сортування сміття, яке може бути повторно перероблене і стати новою упаковкою або товаром. Для цього Євгенія створила зручні умови для сортування: коробки з еко-картону з яскравими інформативними наклейками, які пояснюють, як правильно сортувати сміття та чому це так важливо. Такий спосіб дозволяє сортувати сміття ще в квартирі чи в офісі, щоби, вже відсортоване, воно потрапляло в контейнери для ресурсоцінних відходів.

2-я премія - проект «Від світанку до заходу» Валентини Сабельникової. Життєва мета Валентини – виховати в молодому поколінні принципи здорового способу життя, любов до землі, прагнення зберегти природні ресурси, та вміння правильно доглядати за землею і вирощувати органічні продукти. Тому вона планує розчистити прибережну зону річки Рось, розвинути розвивати в регіоні екорух шляхом створення майстерень для дітей з навчанням органічному господарству.

3-тя премія - проект Аліни Жихаревої, головне завдання котрого полягає в лікуванні та підтримці старих дерев в парках Одеси і Одеської області. Аліна вважає, що нищити старі дерева, яких досить багато в наших парках і містах, не варто. Адже простими методами лікування їхнє життя можна продовжити ще на тривалий час. «З вчинків кожної людини, як великих, так і маленьких, складається життя не тільки окремої особистості, а й суспільства в цілому. При прагненні до змін потрібно починати з себе і не боятися робити сміливі вчинки ».

Цифри:
Премія «Земля жінок» існує 15 років
350 жінок нагородили премією
1 800 000 євро було виплачено на реалізацію проектів з 2001 року
10 країн-учасниць: Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія
Підтримані проекти в більш ніж в 50 країнах світу.


28 коментарів:

 1. Great post dear! :)
  kiss

  New post on my blog: http://vesnamar.blogspot.rs/2016/08/stylewecom-summer-dress.html

  ВідповістиВидалити
 2. amazing post !
  Have a great day
  xx
  http://stargazershia.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
 3. Замечательная инициатива и в этом Ив Роше большие молодцы))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, я дуже рада, що маю можливість співпрацювати з такою маркою))

   Видалити
 4. Я давно уже обратила внимание на то, что ив Роше поддерживают инициативных женщин и их проекты. Молодцы, что продолжают это дело.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, я поважаю марки з такими ініціативами!

   Видалити
 5. These are really cool prizes. I like everything that encourages people to go more eco friendly.

  ВідповістиВидалити