пʼятниця, 8 липня 2016 р.

Book inspiration: Кіра Касс "Сирена" / Keira Cass "The Siren"

Книжкові пости в моєму блозі найменш популярні. За винятком кількох бестселлерів, які навпаки отримали по 5-6 тисяч переглядів і я досі дивуюсь, як це сталось) Втім, я все одно планую продовжувати писати про те, що мені читається, а не лише про баночки і щиро сподіваюсь, що ця тема знайде тут своїх прихильників. А сьогодні в мене огляд історії від Кіри Касс. Я читала її трилогію"Відбір" минулого року і тепер мені до рук потрапила перша книга авторки "Сирена".

Book posts in my blog are always less popular. Except for a few bestseller, which got 5-6 thousand views and I still wonder, how has it happened) However, I still plan to continue to write about what I read, not only about my jars and I sincerely hope that this topic will find here some readers. And now I have a review on Kiera Cass story. I've read her trilogy "The Selection"  last year and now I've finished her first novel "Siren".


 Почнемо з головного: Кіра Касс пише легке підлітково-жіноче чтиво. Читається воно феноменально легко. Наприклад, "Сирену" і "проковтнула" за два чи три дні і навіть не помітила. Тому якщо вам потрібна книга для довгої мандрівки в потязі - рекомендую) І час пролетить швидко, і нудьги не буде.

Let's start with the essential: Keira Cass writes light teen romantic novels. They're phenomenally easy to read. For example, I swallowed "Siren" in two or three days and didn't even noticed. So if you need a book for a long journey in the train - I recommend this) Time fly fast and you'll not get bored.


Історія в нас доволі банальна, місцями надто сентиментальна, місцями мила, але градус ванілі, як на мій смак, надто високий. Що ми маємо: Океан (жіночого роду, до речі) не може жити без людських жертв, тому вона створює собі сирен (чотирьох, не більше) з утоплениць, які просили про порятунок. І вони повинні сотню років служити на благо людства та кормити Океан, заманюючи своїм співом кораблі. Щоправда, послуги сирен потрібні лише раз-двічі на рік, а решту часу вони розважають, мандрують, пізнають світ і горя не знають, бо океан забезпечує їх грішми і підробними документами (авторка так і не пояснила, яким чином!). А ще вони чарівні, дуже сильні і взагалі такі собі супер-леді.

The history is rather banal, sometimes too sentimental, sometimes sweet, but vanilla atmosphere degree, as for my taste, is too high. What we have got: the Ocean (female, by the way) can't live without human sacrifices, so it creates sirens (four at once maximum) from drowning women, who asked for salvation. They have hundreds of years to serve the good of humanity and to feed the Ocean, attracting ships with their singing. However, sirens service is need only once or twice a year, and the rest of the time they entertain, travel, learn and have no problems, because the Ocean provides them a lot of money and forged documents (the author has not explained how!). And also they are charming, very strong and generally such a super ladies.Наша героїня Кейлен стала сиреною в 1920-их і наступні 80+ років страждала від того, що вона мусить вбивати людей, а ще від того, що не може дозволити собі особисте життя. Бо Океан суворо заборонила відкрита сиренам свої таємниці і звук їхнього голосу примусить втопитись кого-завгодно. Звичайно, це не заважає Кейлен викладати в школі для глухих, а от знайти собі хлопця - ні-ні-ні, вона не така)

Our heroine Kahlen became siren in the 1920s and she spent next 80+ years suffering for killing people, but also because she couldn't have a privat life. Ocean strictly prohibited to open siren's secrets and sound of their voice will make anyone want to drown himself. Of course, this does not prevent Keylen from teaching in the deaf school, but to find a guy - no, no, no, it's not for her)


Але врешті після певної драми наша героїня випадково знаходить красеня-розумника-добру-душу на ім'я Акінлі. Вона вдає, що втратила пам'ять і не може говорити. Він закохується в неї негайно і безповоротно та поселяє в себе вдома. Вона закохується теж - за законами жанру. І далі думає, що можна б з ним років 4-5 потусуватись, а потім прикинутись, що втопилась - і втекти назад до сестер-сирен та Океан. Але на горизонті маячить колишня дівчина Акінлі і Кейлен, яка сама мімімі та доброта, вирішує втекти негайно, або не руйнувати сердешному чувакові щастя. Сама ж вона потім довгі місяці страждає і випрошує в Океан дозволу майнути до коханого. Океан проти, а полетіти літаком чи призбирати грошей, в яких сирени й так купаються, Кейлен не додумується... цілий наступний рік)

But after some drama our heroine accidentally meets a handsome, clever and kindhearted guy named Akinli. She pretends she lost her memory and can't speak. He falls in love immediately and brings her home. She falls in love, too - according to the laws of this genre. And then she thinks she might hang out with him for 4-5 years and then pretend to drown - and run back to her sisters-sirens and Ocean. But Akinli's ex-gf shows up, so Kahlen, who is sooo kiiind, decides to run away immediately not to ruin guy's happiness. Then she suffers for some month, asking the Ocen a permission to visit her lover. But Ocean is against this. And Kahlen can't think of taking a plane and saving some money... for entire year!


Далі на нас чекає ще трохи драми, трохи ванілі і дуже передбачуваний хеппі-енд) Я задоволена тим, як одна фраза пройшла через всю книгу. Я не задоволена тим, що Кіра Касс дала останні кілька розділів від обличчя Акінлі - це було погано, нереалістично і занадто жіночно. А ще в авторки проблеми з переконливістю світу та його правил, але це в неї прослідковується і у "Відборі"(

Further, we face a little drama, a little vanilla and very predictable happy ending) I am satisfied with the way one phrase went through the whole book. I am not satisfied, that Kiera Cass wrote the last few chapters from's Akinli point of view - it was bad, unrealistic and too feminine. But overall this author in trouble convincing the world and it's rules - I mentioned this in "The Selection" too(


А ви читали щось Кіри Касс?
Have you red Kiera Cass books?

26 коментарів:

 1. По описанию как-то очень уж для тинейджеров(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Є таке) Я взагалі дуже люблю young adult, але є багато крутіших представників жанру)

   Видалити
 2. Amazing dear:) kiss

  http://denimakeup95.blogspot.it/

  ВідповістиВидалити
 3. Наталочка, дякую за пост! Я взагалі люблю почитати про кіно та книги, тому мені дійсно цікаво. Я з авторкою не знайома, але те як ти розповіла було цікаво. Впевнена що така книга дійсно скоротить час у транспорті.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Чудово) Боя люблю про кіно та книги писати)
   Я найчастіше читаю саме в транспорті, тому я спец по "поїздових книгах")

   Видалити
 4. Така красива обложка, але впевнена книга не для мене, не люблю фантастику:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну це найбільше любовний роман, а фантастична складова мінімальна, але так, не можу рекомендувати цю книгу)

   Видалити
 5. Я бы почитала, иногда хочется отвлечься:)

  ВідповістиВидалити
 6. Це на фото кадри з кіно? Я б подивилася таке, але читати б не стала, мабуть. Ну хіба що у потязі. Є тут щось миле, але це фільм, ажніяк не книжка)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ні, це просто фото з мережі)) Думаю, екранізація могла б зробити цю історію кращою, бо ми б не чули міріади сентиментів в головах героїв))
   Так, миле - це справді про Сирену. Але не більше)

   Видалити
 7. Interesting. I like sirens motif so I think I'll watch the movie:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. I'd watch a movie too, if it was a movie on this bookXD

   Видалити
  2. No movie?:((( Ehhh, I guess then the only thing left for me is to grab a book:)

   Видалити
  3. Yeah, it's quite pity( But anyway, we've got soo many romantic movie!

   Видалити