вівторок, 16 лютого 2016 р.

Праліне для душу "Артишок" / Artyshok shower praline

Хто скаже, що на цьому фото з цукерками не так?) Ну, хоча б те, що ці симпатичні шоколадні цукерки - це насправді натуральне праліне для душу від ТМ "Артишок". Так-так, і його справді хочеться з'їсти! Тому запасайтеся солодким та сідайте читати далі. Буде смачно!

Who can say me, what's wrong with these candies?) Well, the thing is, that this cute chocolate is actually a natural shower praline from TM Artyshok. Yup-yup, you'd really love to try it! So get yourself some candies and read more. It will be tasty!


Отож, що таке праліне для душу нам розповість його виробник: Масляне праліне – це чудовий засіб для догляду за шкірою. Приймаючи ванну або душ не забудьте нанести на вимиту шкіру масляне праліне. Ароматичне масляне праліне при нанесенні на вологу шкіру перетворюється в ніжне молочко, яке живить, зволожує та пом’якшує шкіру.  Дуже гарно пом’якшує шкіру рук, ліктів та п’ят. Ефект відчувається вже після першого застосування.

Official description: Oil praline is a great item for skincare. Taking a bath or shower do not forget to put on your skin oily praline. Aromatic praline (when applied to damp skin) turns into a gentle lotion, that nourishes, moisturizes and softens the skin. Very nice to soften the hands, elbows and heels. The effect is visible after the first application.Як бачите, засіб приємний і потішити свою шкіру підійде чудово. Мініатюрні цукерочки можна навіть запакуватив  коробку та подарувати комусь особливому. Але варто спочатку попередити, що це не зовсім їстівний варіант! У мене були "Насолода" з ефірними оліями та "Молочний шоколад" з какао.

As you can see the product is really nice and perfect to please your skin. A small candies can be packed in a box and presented to someone special. But you'd better tell, it's not suitable for eating!) I've had a "Pleasure" with an essential oils and a "Milk chocolate" with cocoa.


Ось ця біла цукерочка - це "Насолода". Пахне вона запаморочливо! Власне, цукерково, дуже солодко і краплю косметично.

This white candy is a "Pleasure". it smell stunning! Well, as a candy, really sweet candy... and a drop of cosmetics.


А це, як ви вже здогадались, мій "Молочний шоколад". Він по аромату трохи солодший за "Насолоду" і його легше сплутати з чимось їстивним)

And this one, as you could have guessed, is my "Milk chocolate". It's smell is a little bit more sweet, than the "Pleasure" and it's even more easy to think it's suitable to eat.


У застосуванні ця краса мене дуже потішила. Отож, що робити з праліне у ванній? Перш за все - поїсти перед тим солодкого, інакше вам буде важко втриматись від спокуси) Потім цукерочку треба намочити - і праліне готове до застосування. Я використовувала його в ролі молочка, адже після того, як "цукерочка" намокає, вона легко тане від дотику до шкіри і топить в своєму ароматі та відчуттях релаксу. Одного праліне вистачає на два рази - хоча виробник і зазначає, що на раз, проте, може, я так економно використовувала? Але мені справді вдалось з ніг до голови наситити шкіру цією приємністю, а цукерочки все ше була добра половина. Справді гарний засіб для релаксу і тіло потішити)

I really enjoyed this lovely items in use. So, what you can do with this praline in the bathroom? First of all - eat some candies, because it would be hard)) Then wet your praline - and it's ready for use. I enjoyed it's lotion properties, because after the candy get's damp, it melts, when touches your skin and so you dive into it's scent and relaxing feeling. One praline is enough for two uses - even if official description mentiones it's just one. But when I applied it all over my skin, there was still a half left. A really nice items for relax and please your body)А як вам такий "цукерковий" варіант для душу? Користувались чимось схожим?
What do you think of such a "candy" shower items? Do you use somethign like this?

Ціна праліне в асортименті: 12 UAH за 1 "цукерку".

Праліне для душу "Артишок" надане для незалежного огляду магазином

48 коментарів:

 1. Відповіді
  1. І в застосуванні не менш приємні, ніж на вигляд!

   Видалити
 2. Дуже апетитні штучки)))) Нічим схожим не користувалась, але вже захотілось після твого огляду)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я час від часу люблю щось таке пробувати)) Так життя стає веселішим)

   Видалити
 3. У меня аж слюнки потекли, прямо как настоящие конфеты:))

  ВідповістиВидалити
 4. Відповіді
  1. не можу не погодитись) Для шкіри - сама приємність!

   Видалити
 5. Resenha maravilhosa amei as dicas dos produtos
  Meu canal: https://www.youtube.com/watch?v=apP6eHn5PlI
  Blog:http://arrasandonobatomvermelho.blogspot.com.br/

  ВідповістиВидалити
 6. Awesome! I absolutely enjoyed reading this. Happy Wednesday!

  xoxo;
  STYLEFORMANKIND.COM
  Facebook
  Bloglovin

  ВідповістиВидалити
 7. Цікаві продукти! Уявляю, який у них аромат! p.s Наталю, у вашому блозі, де ви пишете про себе, закралась прикра граматична помилка - "займаюсь креативними речИма". Правильно буде "речАми". ;)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. О так, аромат чудовий і сама приємність)
   Дякую за підказку, виправляю! Мені шалено соромно, що гостей блогу вже давно зустрічає така помилка! Ох, буду більш уважною надалі)

   Видалити
  2. З відмінками таке буває, я й сама іноді роблю такі помилки якось автоматично, але філологічне око все одно не спить :)

   Видалити
  3. Так, а іноді можна й звикнути до неправильного - і все тут!

   Видалити
 8. These shower pralines sounds like great way to relax a little ;)

  http://crafty-zone.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
 9. Какая прелесть! вначале я даже думала, что это настоящие конфетки ))) Чудесные для релакса!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, цукерки дял релаксу - це завжди круто!

   Видалити
 10. Відповіді
  1. Рекомендую)) Штука приємна, ціна доступна, мені дуже сподобалось)

   Видалити
 11. Оу, скільки смаколиків..я таке люблю, шоб гарно пахло і гарно виглядало)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тоді це тобі сподобається)) Смакота ще та!

   Видалити
 12. Шикарное оформление ♥♥♥ хотелось бы потестировать

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, засоби дуже смачні, армоатні і приємні для шкіри!

   Видалити
 13. З,їла б!!! Так гарно виглядають, як же можна таке робити, щоб хотілося з,їсти))

  ВідповістиВидалити
 14. Настоящие конфеты, и не подумаешь, что это косметика. Так бы и съела)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Даа, очень такая косметика для сладкоежек))

   Видалити