вівторок, 31 березня 2015 р.

Коректор Maybelline Affinitone #2 /Maybelline Affinitone Concealer #2

Я люблю косметику Maybelline і доволі активно нею користуюсь, але іноді трапляється щось таке, що я навіть не знааю... От приблизно така ж історія вийшла в мене з коректором Maybelline Affinitone #2, про який я вам розповім сьогодні.

I love Maybelline cosmetics and I use it quite often, but sometimes I get something, that... well, I don't know, what should I do with it XD... That is about the same story came from my  Maybelline Affinitone Concealer # 2 I'll tell you about now.


неділя, 29 березня 2015 р.

Movie inspiration: Стівен Хокінг: Теорія всього [Stephen Hawking: The Theory of Everything]

Стівен Хокінг - непересічна особистість, котрій вдалось не просто жити з важкою хворобою, а й при цьому стати одним з найвидатніших науковців нашого часу. "Теорія всього" - фільм, який привідкриває нам історію життя Хокінга - таку ж незвичайну, як і він сам...

Stephen Hawking is an outstanding personality, who managed not just to live with a serious illness, but at the same time became one of the greatest scientists of our time. "The Theory of Everything" - a film that opens for us the story of Hawking's life - as unusual, as he is...


субота, 28 березня 2015 р.

Lirene матуюче молочко для демакіяжу очей та обличчя / Lirene mattifying make-up remover milk for face and eyes

Блогерська мудрість проголошує: "Змивок для макіяжу ніколи не буває забагато!". І це щира правда) Тому сьогодні вам розповім про мою приємну новинку - Lirene матуюче молочко для демакіяжу очей та обличчя, яке створене спеціально для власників жирної та комбінованої шкіри.

Bloggers wisdom proclaims: "There's never too much make-up removers!". And this is so true) So today I'll tell you about a nice new-in - Lirene matting make-up remover milk for face and eyes, which suits expecially oily and combination skin.


пʼятниця, 27 березня 2015 р.

Лак для нігтів Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear #175 Pucker Up nail polish

Пам'ятаєте, я на днях скаржилась на вередливий лак для нігтів Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear #330 Grey Area? Так ось, сьогодні я розповідаю про лак для нігтів Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear #175 Pucker Up і він - любов з першого погляду! І він абсолютно змінив мій погляд на цю серію) В кращий бік, звичайно!

Do you remember I recently complained about capricious nail polish Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear # 330 Grey Area? So today I'll tell you about nail polish Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear # 175 Pucker Up, because it was love at first sight! It changed my view on this series completely ) For the better, of course!


четвер, 26 березня 2015 р.

Перлова пудра Magic Minerals / Magic Minerals Pearl Powder

Про користь перлів у догляді за шкірою я вже чула неодноразово, а взитмку навіть тестувала чудову перлинну маску, але мова сьогодні не про неї. Сьогодні я розповім вам про перлову пудру від Magic Minerals, котра стала чудовим весняним поповненням моєї косметички!

The benefitsI have heard a lot about benefits of pearls in skin care, and even tested wonderful pearl mask this winter, but this post is not about it. Today I'll tell you about the pearl powder from Magic Minerals Store, which was a wonderful spring replenishment my beauty bag!


середа, 25 березня 2015 р.

Посилка від Lirene / Parcel from Lirene

Ніщо так не тішить блогера зранку, як повідомлення від Нової Пошти, що пора забирати посилку) Сьогодні покажу вам, що приїхало мені на огляд - косметика польського бренду Lirene!

Nothing brings more pleasure to blogger, than morning message from Nova Poshta, that you should gat your parcel) Today I'm showing you, what I've got for a review - Polish brand Lirene cosmetics!


Зволожуючий гоммаж для обличчя Yves Rocher/ Yves Rocher Hydra Vegetal Refreshing Radiance Scrub

Весняне сонечко вже піднімає настрій, хочеться підставити йому обличчя і насолоджуватись променями... Взимку наша шкіра теж багато чого пережила)) Тому я дуже тішусь появі новинки від Ів Роше для очищення шкіри! Зволожуючий гоммаж для обличчя Yves Rocher з серії Hydra Vegetal створений саме для того, щоб шкіра відчула оновлення. Дізнаємось більше?..

The spring sun lifts up my mood, I want to turn face to it and enjoy the rays... Our skin went through a lot of things in winter)) So I'm very glad about new products of Yves Rocher for skin cleansing! Refreshing Radiance Scrub Yves Rocher from Hydra Vegetal series is created specially for skin to feel renewal. Learn more? ..


вівторок, 24 березня 2015 р.

Плитка для стемпінгу BP-20 + мої експерименти продовжуються / BP-20 Stamping plate + my experiments go on

Недавно я писала про те, що отримала плитки для стемпінгу з BornPrettyStore і я, звичайно, з ентузіазмом взялась за експерименти з ціллю зробити свої манікюри цікавішими. Сьогодні у огляді друга з п'яти плиток - BP-20, весняно-квіткова)

I wrote, that I've received stamping plates from BornPrettyStore recently, and, of course, I've started my experiments with a great enthusiasm, aiming to make my manicures more interesting. Today I review the second of the five stamping plates - BP-20, spring&flowers)


понеділок, 23 березня 2015 р.

Avene Cleanance матуюча емульсія для проблемної шкіри / Avene Cleanance Mattifying Emulsion for blemish prone skin

Є засоби, які рятують шкіру в найгірші її часи. І цим засобам просто хочеться співати дифірамби. Обійдуся сьогодні без дифірамбів, але розповім вам про свого чудового помічника в боротьбі з проблемами. У огляді - Avene Cleanance матуюча емульсія для проблемної шкіри.

There always are some products, that save your skin in the worst of times. And you just want to sing praises to these products. But no praises today, I will just tell you about my wonderful assistant in dealing with problems. The review on Avene Cleanance Anti-shine regulating emultion lotion for problem skin.


неділя, 22 березня 2015 р.

Рум'яна Magic Minerals Honey Rose & Double Bubble Powder Blush

Нещодавно я з захопленням розповідала вам про моє знайомство з мінеральною косметикою та чудові тіні від магазині Magic Minerals. Сьогодні знайомство продовжиться, але вже не з тінями, а з рум'янами з цього ж магазину. Сьогодні у огляді тепло-персикові Honey Rose та холодно-рожеві Double Bubble.

Recently and with a big delight I've told you about my first try of mineral cosmetics and gorgeous eyeshadows from Magic Minerals store. I continue this introduction, but no shadows today - we explore powder blush from the same store. Today in review warm and peachy Honey Rose and cold pink Double Bubble shades.


субота, 21 березня 2015 р.

На каву до Львова! Серія перша / Visit Lviv for coffe! Episode 1

Не так давно мені порадили написати про Львів та його цікаві точки. Адже про свої мандри я розповідати люблю, то чому б не розповісти про рідне місто для тих, хто захоче його відвідати? Я так подумала-подумала і вирішила, що це чудова ідея. Тим більше про туристичні заклади Львова пишуть багато, але самі львів'яни мають свої улюблені місця... Цікаво? Читаємо далі!

Not long ago I was suggested to write about Lviv and it's interesting spots. Because I really do love to tell about my trips, why shouldn't I tell about my hometown for those, who want to visit it? So I thought, thought and decided it's a great idea. Moreover, there's a lot written about touristic places in Lviv, but Lviv inhabitants  have their own favorite spots... Interesting? Read on!


пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Аромат Yves Rocher Naturelle Osmanthus

Весна - завжди пора змін, світла і позитиву. Звичайно, це і пора весняних ароматів - легких, свіжих, світлих, коли ми виборсуємось з зимових шаликів та важких шлейфів, котрі зігрівали нас всю зиму. Новий аромат Yves Rocher Naturelle Osmanthus - саме така "весняна історія", неймовірно ніжна і романтична. Про неї сьогодні і мова)

Spring is always time of changes, light and positive. Of course, it's time of spring flagrances also - light, fresh, when we are getting out of winter scarves and heavy trails, that warmed us during the winter. The new fragrance Yves Rocher Naturelle Osmanthus is exactly this "spring story", incredibly gentle and romantic. And today I'm telling about it!)


четвер, 19 березня 2015 р.

Garnier Skin Cleansing зміцнюючий засіб для зняття макіяжу очей 2в1

Змивок для макіяжу багато не буває - практика показує, що вони закінчуються найшвидше. Особливо взимку, коли я тону побільше, і всякі стійкі помади на губах. Сьогодні розповім про свого мініатюрного помічника в боротьбі з водостійким макіяжем - Garnier Skin Cleansing зміцнюючий засіб для зняття макіяжу очей 2в1.


середа, 18 березня 2015 р.

Лак для нігтів Born Pretty Chameleon Nail Polish Varnish #217

Весняне сонце дуже сприяє тому, щоб помічати блиск шиммеру та чарівні переливи. Саме тому я звернула увагу на неймовірний і сяючий лак для нігтів Born Pretty Chameleon Nail Polish Varnish #217, котрий якнайкраще підходить для сонячної погоди, адже в ньому причаїлася веселка)


вівторок, 17 березня 2015 р.

Movie inspiration: Попелюшка [Cinderella] (2015)

Є такі історії, які залишаться в пам'яті і викликають усмішку і тоді, коли тобі 4 роки, і коли 24 теж. Одна з них - історія про те, що добро і сміливість перемагають, а кожна дівчина може потрапити на чарівний бал та принаймні потанцювати з принцом =) Про що це я? Ну, звичайно про "Попелюшку", котру Дісней екранізував і випустив на екрани саме до початку весни!


понеділок, 16 березня 2015 р.

Тіні для очей Sweetscents Midnight Burgundy & Vanilla Matte від магазину Magic Minerals

Мінеральна косметика, якщо вірити інтернетам, - дуже хороша і приємна для шкіри річ, котра і доглядає, і не шкодить, і взагалі 100% натуральність. Природно, що мені дуже хотілось на собі перевірити все, що про неї кажуть. І коли з'явилась така нагода завдяки магазину Magic Minerals, то я з радістю нею скористалась. Сьогодні розповім, як почалось моє знайомство з мінеральною косметикою - в огляді тіні для очей Sweetscents у відтінках Midnight Burgundy & Vanilla Matte.

неділя, 15 березня 2015 р.

Посилки тижня: виграш у PlentyOfJars, радості від Magic Minerals та новинки Yves Rocher

У мене цього тижня якось так співпало, що приїхало море всього: і довгоочікуваний презент, і нова краса для оглядів, і моя найперша мінеральна костика! Далі - короткий огляд всього, що скоро ви побачите у блозі)

Першим прибув виграш у лотереї Plentyofjars. Маленький ліричний відступ: блог Марини Plentyofjars свого часу познайомив мене з тим, хто такі ті б'юті-блогери і чим вони займаються взагалі... і я надихаюсь ним досі) Тому мені було подвійно приємно виграти у розіграші новинку від Maybelline - помаду Color Elixir Lip Lacquer. Відтінок 710 Rose Redefined - скоро покажу, бо я про нього прооосто мріяла))) А також бонусом до мене приїхала маска GUAM Seaweed Mono-use Leaf Mask і мініатюрна, як я розумію, сумочка для пудри Antonio Marras for Collistar. 


Лак для нігтів Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear #330 Grey Area

Лаки Sally Hansen я хотіла з того самого моменту, як побачила їх у нас в продажу. А потім ще начиталась блогів та надивилась свотчів - і зрозуміла, що мені просто необхідно спробувати. Сьогодні розповім вам про мій перший лак для нігтів Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear #330 Grey Area.


пʼятниця, 13 березня 2015 р.

Мій Eurotour. Частина третя: Дрезден, Нойшванштайн, Мюнхен і Краків

Надворі весна, а я продовжую розповідати про свою подорож на зимові свята. Остання частина мандрівки розпочинається! А попередні дві ТУТ і ТУТ. Після чарівної новорічної Праги моя дорога пролягла в історичний Дрезден...


середа, 11 березня 2015 р.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 зміцнюючий шампунь

Засоби L'Oréal Paris Elseve у мене є майже завжди: люблю їхній вплив на моє волосся і бюджетність зараз актуальна, як ніколи. Недавно закінчила баночку шампуню з серії проти посічених кінчиків і придбала собі зміцнюючий шампунь L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3. Сьогодні ділюсь враженнями!


понеділок, 9 березня 2015 р.

Плитки для стемпінгу BornPrettyStore + Мій перший стемпінг з плиткою BP-09

Я читаю доволі багато лакоблогерів і сама час від часу пишу про манікюри, але от стемпінгу чи іншого нейл-арту я ще не пробувала) Було цікаво, але якось ні інструментів, ні досвіду. Тому коли в мене з'явилась нагода нарешті спробувати, то я з радістю погодилась, і так в мене з'явились плиточки з BornPrettyStore та все необхідне для стемпінгу. Але - тут цікаве тільки почалося!

Спочатку покажу вам самі плиточки. Всі вони приїхали до мене з синьою захисною плівкою (диск без неї - перший пішов на експерименти!), з заднього боку - адреса магазину. Всі візерунки дуже деталізовані, чіткі і красивезні - я навіть не знала, з чого почати, але весна-весна і мене потягнуло на квіточки, тому я взялась досліджувати плитку BP-09!субота, 7 березня 2015 р.

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy маска для збільшення густоти волосся

У мене доволі довге волосся, котре потребує постійного догляду - особливо в таку пору, як зимова холоднеча та весняний авітаміноз. Засоби L'Oreal вже проявили себе з кращого боку в моїх експериментах, тому в пошуках нової маски я мимоволі одразу ж звернула увагу на їхній асортимент. І сьогодні розповім вам про ефекти, які принесла мені L'Oreal Paris Elseve Fibralogy маска для збільшення густоти волосся.


четвер, 5 березня 2015 р.

Liebster Blog Award #6, 7, 8, 9, 10 і 11

Liebster Blog Award знову активно мандрує блогами! І вона навіть знову прийшла до мене)) Дякую, дівчата! А от попередні блогопости на цю тему: першу можна знайти тут, а другу і третю - тут, а тут - 4 + 5. Сьогодні я розповідаю про себе та відповідаю на питання від ІнниДашіМариниОксани, Саші і Віки=) Ось стільки нагород зібрав мій бложик - щастя-щастя-позитив!
вівторок, 3 березня 2015 р.

BB-крем Maybelline Dream Fresh BB Миттєве Сяйво. Дуже Світлий

Якось так склалось, що тональних кремів від Maybelline в мене завжди було найбільше. Тому коли я вирішила поекспериментувати з власнозвісними BB-кремами, то в результаті взяла собі BB-крем Maybelline Dream Fresh BB Миттєве Сяйво у відтінку "Дуже Світлий", бо з моєю "сметанковою" шкірою інші не підходять.


понеділок, 2 березня 2015 р.

Ірисовий зволожуючий крем для обличчя Weleda

Продовжую своє знайомство з косметикою Weleda - у попередніх постах я писала про засоби для тіла, а сьогодні розповім вам про Ірисовий зволожуючий крем для обличчя.неділя, 1 березня 2015 р.

Згадати все! Зима-2015

По своїй невеличкій традицій - сьогодні пишу про підсумки останніх трьох місяців, враження, емоції та найбільш веселі моменти зими-2015.