четвер, 21 травня 2015 р.

AlpStories Cіль для Ванни Лаванда / AlpStories Bath Salt Lavender

Є бренди, про які думаєш "Ну гаразд, це якісно і добре", а є бренди, які "О, це любов-любов-любов!". AlpStories для мене відноситься до другої категорії. Я дуже люблю їхні засоби - за натуральність, за аромат, за відчуття релаксу, яке вони приносять. І з радістю розповім вам про мої обновки) Сьогодні це AlpStories Cіль для Ванни Лаванда.

There are brands you think of: "Okay, it's highquality and nice" and there are brands you think of; "Oh, that's love-love-love!". For me AlpStories belongs to the second type. I really love their products - for organic, for flavors, for relax feeling they bring. And I'll gladly tell you about my new items) Today it's AlpStories Bath Salt Lavender.Інформація з сайту AlpStories:
"Ванна з натуральною мінеральною морською сіллю, збагаченою органічними домішками та натуральними ефірними оліями лаванди, евкаліпта та сосни, є ідеальним способом втекти від метушливого світу та заспокоїти свій розум і тіло.
Сіль для ванни, збагачена органічними домішками та натуральними ефірними оліями лаванди, евкаліпта та сосни, допоможе вам перетворити вашу ванну кімнату в особистий спа-салон. Кристали морської солі, заповнять вашу ванну кімнату ніжним ароматом лаванди, та освіжаючим ароматом евкаліпта і сосни, щоб заспокоїть вас та прожене геть стрес і втому.
Спосіб використання: Насипте щедру кількість солі у ванну вашої ідеальної температури. Розслабтеся і насолоджуйтеся розслаблюючими та лікувальними властивостями ванни.  Для додаткового покращення циркуляції крові, ніжно масажуйте сіль у шкіру тіла.
Без парабенів, мінеральних олій, штучних барвників, синтетичних ароматизаторів, силіконів. Веганські. не тестовано на тваринах."

AlpStories info:
"Bath with natural mineral sea salt enriched with organic ingredients and natural essential oils of lavender, eucalyptus and pine trees, is the ideal way to escape from the busy world and to calm your mind and body.
Salt bath enriched with organic ingredients and natural essential oils of lavender, eucalyptus and pine, turns your bathroom into a personal spa. The crystals of sea salt, will fill your bathroom with a delicate scent of lavender and refreshing scent of eucalyptus and pine, to reassure you, and cast out away stress and fatigue.
Directions for use: Pour a generous amount of salt in your ideal bath temperature. Relax and enjoy the relaxing and healing properties of the bath. To further improvement of blood circulation, gently massage the skin with a salt.
No parabens, mineral oils, artificial colors, synthetic fragrances, silicones. Vegan. Not tested on animals. "

В моєму розумінні сіль для ванни повинна а) гарно пахнути б) не фарбувати воду в незрозумілі кольори в) приносити відчуття "Вау, це класно!". Лавандова сіль від AlpStories цілком відповідає моїм вимогам і навіть більше.

In my opiniot bath salt should a) smell nice b) not paint a water in strange colors c) bring feeling "Whoa, that's awesome!". Lavender bath salt from AlpStories  totally meets my requirements and even more.


Кристалики солі впереміш з сушеними травами знаходяться у доволі великій банці, на якій в наявності вся інформація про продукт. Але варто відкрутити кришечку і ви забудете і про цю інформацію, і про плани на вечір, і про телефон, який дзвонить десь в сусідній кімнаті XD Аромат! Він дуууже насичений, він просто захоплює... Аромат лаванди з евкаліптом, хвойного лісу і чистого повітря десь в тих же далеких і манливих Альпах.

The salt crystals mixed with the dried herbs are placed into a rather big jar, which contains all info about the product. But it's enought jsut to open the jar and you'll forget about this information, about your plans for tonight and even about a ringing phone somewhere in the ither room XD The aroma! it's very intense, it just captures you completely... Arome of lavender and eucalyptus, pine forests and clean air somewhere in those distant and attracting Alps.


Далі все просто: насипаю сіль в кришечку, розчиняю у ванній, насолоджуюсь) Сушених трав серед кристалів солі мало, тому не хвилюйтесь, вони не принесуть вам дискомфорту. До того ж, у цього продукту відсутні барвники і взагалі акцент зроблено виключно на корисних інгредієнтах. Виробник згадує, що кристалики солі можна втирати в  шкіру для покращення циркуляції крові - рекомендую спробувати! Враження дуже освіжаючі) Солі в баночці цілих 400 гр, але це не той засіб, який я б назвала економним. Втім, на око солі мало б вистачити мінімум на 10 процедур.

Then it's simple: I put some salt in the lid, dissolve it into the water and enjoy) There are not much herbs among the salt crystals, so don't worry, they'll not bring you any discomfort. Moreover, this product doesn't contain any artifical colours and they made an accent exclusively on safe and useful ingredients. Manufacturer mentions, that salt crystals can be rubbed into the skin to improve blood circulation - I recommend you to try! Impressions are really refreshing) There is 400 grams of salt in the jar, but that is not the item I'd call economical. However, I think this salt would be sufficient for at least 10 procedures.


А ви любите солі для ванни?
Do you like bath salts?

Ціна на сайті AlpStories: 249 UAH за 400 гр.

AlpStories Cіль для Ванни Лаванда надана для незалежного тестування компанією AlpStories.


36 коментарів:

 1. Я не пользуюсь солью для ванны, но попробовала бы. :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, ця сіль здатна привабити у ванну навіть тих, хто ніколи не зраджує душеві!)

   Видалити
 2. Відповіді
  1. I've started using them a few years ago, because it feels so relaxing!

   Видалити
 3. Какое у них уютное "гнездышко" ) конкретно этой марки ничего не пробовала, но люблю "поплавать в рассольчике " :))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ага, тепер буду в цьому кошичку фоткати всякі баночки))
   Марка - моя весняна любов, обожнюю їхні засоби настільки, наскільки можна полюбити мило, гелі для душу чи от сіль для ванни)

   Видалити
 4. У меня такая соль с лавандой есть, все нравится, только запах слишком насыщен ))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А мені якраз) насичений, коли тільки відкрити баночку, але у воді - саме те!

   Видалити
 5. These look really nice and I love bath salts!
  Thank you a lot for your last comment!
  Larissa
  http://cenestquedelachance.blogspot.de/

  ВідповістиВидалити
 6. Выглядит как классное средство для релаксации!

  ВідповістиВидалити
 7. Nice products *O*
  I'm following you, I hope you can follow me back <3

  fume,
  sleepy-deer.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
 8. Я не люблю принимать ванну, но иногда хочется, тогда обязательно с солью. Зато очень люблю аромат лаванды, ммм))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я в часи універу не любила - здавалось, що ванна - це надто багато часу дарма XDD А тепер знову проникласьі деєю поваляись у ванній) І так, з лавандовими засобами - це просто рай!

   Видалити
 9. Не люблю приймати ванну, сіль лише для ванночок для ніг :-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А я інколи не робила ванночки для ніг) Треба спробувати...

   Видалити
 10. Люблю ванну с сіллю! А особливо коли сіль така пахнюча =)

  ВідповістиВидалити
 11. как красиво упаковано! хорошие продукты)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. О так, візуальне щастя...і ароматне теж!

   Видалити
 12. вау так красиво все и по отзыву вещь стоящая!
  Заходите в гости ♥
  http://kairzhankaora-koka.blogspot.com/2015/05/view.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, эта соль создает просто рай для релакса!

   Видалити
 13. очень хочется потестировать что-то от этого бренда, но вот цена(((( не радует

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Погоджуюсь, що сіль для ванни мождна вибирати і більш бюджетну, але в їхні гелі для душу та молочко для тіла я закохалась серйозно. Бажаю, щоб з'явилась можливість випробувати ті засоби, які зацікавлять)

   Видалити