четвер, 5 червня 2014 р.

Аромат Yves Rocher Secrets D'essences Vanille Noire

Ніколи раніше не писала про парфуми, але вирішила все ж розпочати цю тему і розпочати її з мого улюбленого аромату - Vanille Noire або ж Чорна Ваніль з серії  Secrets D'essences від Yves Rocher.Взагалі, у моїй колекції мало парфумів. Та і більшість з них - подарунки. Не виняток і Чорна Ваніль - у Ів Роше люблять дарувати парфуми до замовлень, хоча дааалеко не всі з них мені подобаються. Але у цьому випадку - це була любов з першого... хммм... не погляду, звичайно (хоча флакончик чарівний). Але тоді нехай буде любов з першого "пшик-пшик", коли мене огорнув глибокий, теплий і солодко-терпкий аромат Vanille Noire.Yves Rocher пишуть про Vanille Noire наступне:

"ВАНІЛЬ. Витончена залежність.
Піддайтеся спокусі звабливого аромату незвичайної чуттєвості.
Свіжий і чуттєвий , прозорий і глибокий, аромат ЧОРНА ВАНІЛЬ повільно розкриває свій деревний темперамент при контакті зі шкірою.
Цей шедевр об'єднав в собі три найблагородніших якості ванілі , які розкривають на шкірі скарби тонких нюансів і напівтонів: абсолют Ванілі з Маскаренских островів, чуттєвої , з плотських акцентом, абсолют Ванілі з острова Таїті , ніжної та квіткової, абсолют Ванілі з Уганди з деревним і пряним відтінком.

Його + Невеликий флакон , що ідеально підходить для першого знайомства з ароматом ЧОРНА ВАНІЛЬ."


Щодо моїх власних вражень, то Чорна Ваніль - це розкішний аромат. Він починає підкорювати ще в коробочці)) На ній - маленька символічна "сургучева" печатка, яка вже налаштовує на те, що перед нами - не "дешевий" аромат. Маленька деталь, але чомусь запам'яталась. Сам флакончик теж дуже симпатичний: з товстого скла з градієнтом від темно-коричневого до світлого.

Сам аромат дуже "смачний", солодкавий і теплий - ідеально для холодної пори року. Проте попри його солодкі ванільні струни, є в Чорній Ванілі і щось прохолодно-терпкувате, тому вона не видається надто монотонною і однозначною, а також немає приторності. Vanille Noire, як на мене, дуже стійкий аромат, як і всі інші з серії Secrets D'essences, тому можна не хвилюватись, що за кілька годин від нього залишиться лише якийсь дивний післясмак. .Влітку я доволі рідко ношу Vanille Noire, аось починаючи з осені - це мій постійний "супутник". І якщо планується важливий день чи потрібно відчувати себе на всі 100, то переважно вибираю саме ці парфуми) Ось так раптово-ванільно вони мене підкорили. Обов'язково повторю, коли закінчаться.

Ціна на сайті Ів Роше: 470 UAH за 30 мл.

2 коментарі: