понеділок, 16 червня 2014 р.

How to train your dragon 2: movie inspiration

"Як приручити дракона" у далекому 2010 році став першим мультиком, на який я пішла в 3D...і взагалі першим мультиком, на який я пішла в кіно. Тоді він зачарував мене неймовірно: красою локацій, запальною музикою, скандинавськими мотивами. Та і головні герої - милий Гикавка і дракон Беззубик не могли не викликати симпатії. Отож, коли в мережі з'явилась інформація про вихід How to train your dragon 2, я вкотре повірила, що мрії збуваються і почала його чекати. І дочекалась!..


Отож, друга частина історії про дракончика і його друга відбувається через 5 років після закінчення першої. Персонажі подорослішали, Гикавка став так взагалі крутим хлопцем (з двома косичками)), Астрід погарнішала, хоча поведінка їхня не особливо змінилась, але це вже специфіка жанру. В селищі вікінгів всі вже товаришують з драконами, батько готує Гикавку до переходу на пост "вождя", а хлопець досі мріє тільки вільно літати з дракончиком, відкривати нові землі в пошуках інших дракончиків і взагалі гарно проводити час... Як і більшість людей в свої 20 років. 



Але в процесі ось таких польотів у пошуках нових цікавих островів Гикавка з Астрід натикаються на компанію ловців драконів, котрі, як ви вже здогадалися, зовсім не позитивно настроєні. Керує ними таємничий Драго, якого всі страшенно бояться і, звичайно, наш ГГ розповідає про загрозу нападу батькові. А потім, як справжній ГГ, тікає з селища, щоб знайти цього самого Драго і переконати його, що дракони хороші, з ними треба дружити, ололо. Де Драго і його компанія були останні багато років, ми не дізнаємось) Ну але давайте уявимо, що вони просто полювали дуже_далеко, тому ніхто про них не чув...


В процесі пошуків ворога Гикавка раптово знаходить не його, а... свою давно "померлу" маму. Яка, як виявилось, давно вже була прихильником драконів, але в селищі її не слухали, тому вона втекла. І 20 років прожила з драконами. Досліджуючи їх. 20 років. Саме так. Тут ми забудемо про людську логіку жінки, котра кинула немовлятко і свого чоловіка і 20 років провела в оточенні монстриків. Просто. Забудемо. 

Звичайно, далі на нас чекає зворушливе сімейне возз'єднання з піснями-танцями, яке триває недовго через напад злісного Драго, у якого затаєна страшна ненависть до драконів, а також козирна карта - "альфа-самець" Левіафан, величезний драконище, котрий керує іншими, гіпнотизуючи їх. Далі на нас очікує трохи битв, трохи драми, ще трохи битв, про які особливо нема сенсу писати - графіка розкішна, музика чудова і це_треба_бачити... Але наприкінці все, як і очікувалось, стане добре) Гикавка займе місце свого батька і його заслужено можна буде назвати крутим ^^ І фінальний поцілунок був, так-так.



How to train your dragon 2 - це, як на мене, один з тих зразків сиквелів, які можна назвати вдалими. Атмосферний саундтрек, де вгадуються і старі мелодії, і нові композиції у тому ж стилі. Графіка - просто краса, особливо всі ці драконопольоти, небо, водичка, уххх... Захоплює) Сподобався редизайн персонажів - приємно бачити, як вони змінились, та і сама графіка змінилась до кращого дуже сильно.

Попри гумористичні моменти у фільм і драми додали (смерть попереднього вождя), і трішки романтики - саме трішки. Щодо пропаганди сімейних цінностей, то я все ще логіку матері Гикавки ніяк не вловлюю і, як на мене, сам розвиток сюжету був трохи...ммм... рендомним. Але загальні враження дуже позитивні. І, звичайно, дракончик. Дракончик чудовий. 50% успіху - дракончик. 



2 коментарі:

 1. Дуже хотіла би сходити на цей мульт в кіно, але доведеться чекати на нормальну якість в інтернеті. Дуже полюбила першу частину)
  SuSunny

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Він якраз з тих фільмів, які класно дивитись в кіно) Там всі ці польоти, краєвиди, ухх... Достойно продовження першого фільму =)

   Видалити