четвер, 12 червня 2014 р.

"Дві душі" у склі =)

Літо і лінь не дарма починаються з одного складу: під цю рідкісну спеку навіть пост в блог написати буває тааак доовгоо... А насправді ж хочеться, адже стільки цікавого відбувається! Ось, наприклад, позавчора я побувала на відкритті виставки "Дві душі" Ольги Турецької. Виставка розташувалась у моїй улюбленій галереї "Зелена канапа", тому я була майже певна, що це буде щось класне... і не помилилась!


Скло - це моя давня любов. Особливо, коли йдеться про прикраси (колекція скляних сережок = щастя). І ось тому ця виставка стала просто святом для моїх очей. Бо, як виявилось, Ольга Турецька творить за технологією ф'юзінг. А ця технологія полягає у тому, що зі спеціального скла вирізають всі елементи майбутнього твору і потім запікають їх при величезних температурах. 

Всі роботи на виставці - свято кольору і деталей) Тут і зо два десятки скляних будиночків чи дерев, серед яких не знайдеш двох однакових, і фантастичні образи думок чи почуттів, і патріотичні нотки. Ось, наприклад, на фото нижче я саме розглядаю підбірку скляних "аватарок", які стали такими популярними в інтернетах. 


Нижче - роботи під назвами "Думки" і "Розшукується". А ще там були дуже кумедні патріотичні зайці) І взагалі відчуття від виставки таке тепле і позитивне, що хочеться туди ще зазирнути... 


Хто не побував ще - рекомендую, до того ж вхід у "Зелену канапу" вільний =)
За перші два фото спасибі велике Валері Шмакову.


2 коментарі:

  1. Відповіді
    1. Дякую) Я з ними більшість літа й бігаю, бо з довгим волоссям в спеку - це ооохх... (один з мінусів до твого поста про довге волосся))

      Видалити