понеділок, 12 травня 2014 р.

Засіб для вмивання: Garnier Skin Naturals Чиста Шкіра Актив

Минулого тижня невелика, проте дуже очікувана подорож, була вже на носі, а звичні "вмивалки" від Yves Rocher раптово закінчились. Тому я забігла в "Космо" і придбала перще, на що впала око. А це виявився Garnier Skin Naturals Чиста Шкіра Актив: Ультраочищаючий засіб для вмивання c абсорбуючим вугіллям.

Якщо вірити надписам на тюбику, то в складі вмивалки є вищазгадане абсорбуюче вугілля та саліцилова кислота, а отож - це порятунок для шкіри, котра схильна до жирності. Моя шкіра, власне кажучи, доволі проблемна, комбінована з ухилом до жирної. Отож, такий засіб для вмивання - саме для мене.
Подивимось на опис від Garnier:

"Перша (серед продуктів Garnier) ультраочищаюча гамма з абсорбуючим вугіллям, яка не тільки усуває недосконалості шкіри, але і запобігає їх появу. 

1. Ультраабсорбуюче вугілля витягує забруднення з пор подібно до магніту. 
2. Ультраочищаюча гамма усуває забруднення. 
3. Ультраефективні формули скорочують недосконалості шкіри.

Засіб глибоко проникає в пори і очищає шкіру від всіх видів забруднень і надлишків шкірного жиру. Кількість недосконалостей помітно скорочується, шкіра залишається чистою і матовою протягом усього дня."

Не дуже люблю усі ці "супер" та "ультра" в описах якихось продуктів, проте описи-описами, а тепер більше власних вражень від вмивалки.

Garnier Skin Naturals Чиста Шкіра Актив - це ось такий сріблистий гель, не дуже рідкий, не дуже густий. Гарно піниться, тому використовуватиметься економно. Має доволі сильний запах, який викликає асоціації з чоловічим дезодорантом, але це вже дрібниці. З мінусів - неймовірно щипає очі. Першого разу, коли змивала його, то цей факт неприємно здивував. Тому тепер змиваю дуже-дуже ретельно.Ефект після вмивання Garnier Skin Naturals Чиста Шкіра Актив: шкіра справді суха. В сенсі, виникає відчуття такої приємної сухості і очищення. Ефект тримається доволі довго і це з одного боку приємно, бо ніякого тобі жирного блиску в непідходящий момент. Проте думаю, чи не буде ця вмивалка пересушувати шкіру. В будь-якому разі, я ще надто мало нею користуюсь, щоб помітити якісь неприємні ефекти. А рівень очищення справді тішить. Плюс незначне звуження пор помітне, що теж позитивно. На зиму не брала б, а от напередодні початку літа - доволі приємна річ. Подивлюсь, як на неї шкіра реагуватиме після довшого періоду використання...

Ціна в мережі "Космо" - 43 UAH за 150 мл.

5 коментарів:

 1. Мені цей засіб подобається (якщо забищи на щипання очей і напрчуд неприяємний на смак - коли випадково потрапляє до рота - а це дуже просто, піна пре просто в усі боки) не зважаючи на нормальну шкіру, трохи схильну до висипів, вмиваюсь їм 1-2 рази на тиждень)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На смак ще не пробувала, тепер точно постараюсь не допустити цього) Мені вистачило вимивати його з очей, бррр...
   А з чим комбінуєте? Я от думаю взяти ще якусь вмивалку, якщо шкіра буде пересушуватись. А наразі проходжусь після вмивання кремчиком і мені добре)

   Видалити
  2. Автор видалив цей коментар.

   Видалити
  3. Хенд-мейд милом, на жаль - з чим воно і хто варив - не скажу, бо це був подарунок))
   А взагалі мені подобається оця,(хоча вона й дешева, але моя шкіра на неї реагує на вау) http://irecommend.ru/sites/default/files/product-images/9809/12754893000.gif

   Видалити
  4. Хенд-мейд мило - чудовий подарунок) Ще й пахне, мабуть, чаруюче...
   Такої ще не бачила, треба буде звернути на неї увагу, якщо натраплю в магазинах. Я досить довго пробую різні гамми від Ів Роше, але ідеальний догляд все ещ не знайшовся(

   Видалити