понеділок, 28 квітня 2014 р.

Весняний настрій: Stradivarius + Vesela + Ботанічний сад

День відкритих дверей у Ботанічному саду - це трапляється не часто! Пропустити таку подію ми з подругами не могли, тому сьогоднішня "крапля натхнення" - весняно-квіткова.

Взагалі, я вперше потрапила до Ботанічного саду у Львові. До того лише знала про його існування, але ніколи особливо не цікавилась. Розташований він по вулиці Кирила і Мефодія, дуже затишній і красивій. Сьогодні нею рухався просто-таки потік людей - усі до саду, бо він дуже рідко буває відкритий для відвічувачів.

Одразу за воротами нас зустріли яскраві-яскраві тюльпани, а вузенькими доріжками можна було прогулятись повз силу-силенну знайомих і незнайомих рослин.

Звичайно, не обійшлось і без фото. Найбільш популярним місцем для зйомок були магнолії - вони саме приваблювали величезними біло-рожевими квітами. А я пішла проти мейснтріму і сфотографувалась біля неймовірно красивого дерева, назви якого, на жаль, не знаю. Фото на телефон, звичайно, не блискучої якості =) Хотілось створити якийсь романтичний і затишний образ, тому обрала приглушені кольори, улюблену спідницю, шкільну сумку та навмисне неохайні косички.А зараз, як ведеться у блоггерів, напишу, з чого складався мій сьогоднішній образ) 
Майка - House. Зручна базова річ, яка дуже приємно сидить. Обожнюю комбінувати її з цікавим топом зі Stradivarius, проте про це - наступного разу!
Кардиган - Stradivarius. Мій улюблений бюджетний бренд =) 
Спідниця - Vesela. Творіння молодого українського бренду, куплене у чудовій dress gallery Sister's. Мій "маст-хев" на різноманітні виступи чи презентації, коли хочеться чогось елегантного і водночас простого.
Кулон (який дуже_погано_видно) - Stradivarius. На ньому зображено маленький годинничок. на жаль, не робочий. Про це усі запитують)
Сережки, браслет та кафф - no name, подарунки друзів. А сережки, до речі, можна роздивитись тут.
Сумка - no name, привіт шкільна парта =)) 
Косички - by me =)


Ті самі магнолії!


Ще краса)


Та тюльпани =)

Ось такий видався день у сонячному Ботанічному саду. Сонячних днів і вам!

Немає коментарів:

Дописати коментар