неділя, 27 квітня 2014 р.

"Зірки між небом та землею": фотонатхнення

Сьогоднішня крапля натхнення незвичайно: це фотовиставка. "Французька весна" у Львові триває і "Зірки між небом та землею" - ще один її проект, який зараз експонується у Музеї етнографії та художнього промислу.

Мені дуже імпонує сама ідея виставки: це світові зірки і... літаки! А точніше літаки Air France. Історія така: у далеко 50-ті, коли авіаперельоти ще не були такими поширеними, Air France вирішили, що треба їх якось популяризувати. І чому б не використати для цього зірок, які часто літають на концерти чи зйомки? Отож, з 1955 до 1971 різні фотографи знімали у літаках, в очікуванні свого рейсу чи просто на трапі Ів Сен-Лорана, Одрі Хепберн, Шона Коннері, Марлен Дітріх, Софі Лорен, Алена Делона, Френка Сінатру та інших відомих особистостей.

Не знаю, як ці "фотосесії" вплинули на популярність Air France, але враження від виставки неповторні. Незвичайні моменти, справжні емоції і відчуття, наче торкаєшся до життя того часу. Позитивно, що фото - не постановка. Ну і чорно-білої гами завжди є свій особливий шарм =)

На красу можна буде помилуватись до 2 травня. До речі, вхід вільний.
І кілька фото з виставки, знайдені на інших ресурсах. 


Одрі Хепберн чарівна, правда ж?  
"І полетілиии, юхуу!"~


Немає коментарів:

Дописати коментар