четвер, 24 квітня 2014 р.

Фестиваль писанок у Львові та релігія в моді

А сьогодні я не писатиму про прикраси чи косметику, а трохи про речі, які надихають. Весна - завжди пора, коли хочеться кольорів. Отож, я просто не могла оминути фестиваль писанок, який пройшов у нас у Львові. Звичайно, в рамках фестивалю відбулось багато подій, а мені вдалось побувати  на виставці таких яскравих-яскравих великодніх яєчок.

Дуже сподобалось, що писанки прикрашали не лише традиційними візерунками, але й різним креативом: квіти, бантики, танцюючі люди... навіть вірші! Детальніше можна почитати тут: ^^

А ось і кілька фото:
 

 
Неймовірна ткана писанка (фрагмент)

Враховуючи, що релігійні мотиви в одязі зараз набувають популярності, я не здивуюсь, якщо в колекціях українських чи світових дизайнерів з'являться візерунки українських писанок. Тим більше вони личать до весняного настрою, та і кольорова палітра може бути цілком несподіваною. 

До речі, про релігійні мотиви. Згадаємо колекцію Dolche&Gabanna Fall 2013? Неоднозначно сприйнята критиками, проте яскрава, розкішна і точно незабутня =) Ось такі постсвяткові та писанково-модні шматочки натхнення сьогодні. Світлого весняного настрою вам!

2 коментарі: