субота, 19 квітня 2014 р.

Парасольки і натхнення

Дощовий день за вікном, а оскільки листя на деревах ще не дуже помітне, то все перетворюється в суцільну сіру масу. Не вийти з дому без парасольки! Моя вірна захисниця від дощу зламалась кілька тижнів тому. Вона була фіолетова з бежевим і, мабуть, перша показала мені, як гарно можуть поєднуватись ці кольори.

А поки я перебуваю в пошуках нової парасолі, ось трохи фото та картинок для натхнення =)

 

Спочатку - привіт романтичній класиці, яка загалом і не від дощу захищала, а від сонця. Думаю, таке мереживне чудо хотілося б мати вдома просто для краси. Або для тематичних фотосесії у стилі панночок зі столітньої давнини. 


                                       

А ось і східний аналог "романтичної класики". Чудові кольори, традиційна тематика зображення. Не знаю, щоб практичності в ролі захисту від дощу, але як стильний аксесуар до блакитного кімоно така парасоля личить неймовірно =) + сучасніша рожевенька версія.


Чорна парасолька - безпрограшний варіант. Личить усім, личить до всього + чорний колір найбільш практичний у негоду. 

А ось цілий набір парасольок! Тут вам і чорні, і в клітинку, і в горошок, і прозорі. Останній варіант мені особисто не дуже подобається: щось прозорі парасольки "не затишні". А от дрібний горошок дуже симпатично виглядає =)

Дайте мені центральну парасольку! *__* Як на мене, то такий варіант може зробити веселішим навіть найсіріший день. До того ж, використати парасольку в ролі яскравого акценту в образі - коли, як не навесні це робити? 


...Проте з яскравим акцентом важливо не переборщити. Бо парасольки на фото вище хоч і веселі, проте нагадують більше про декорації до індійських фільмів.


Тому знову "Привіт, класика!". Смугаста чорно-біла парасоля, темне пальто в стилі чарівних 50-их і акцент на рукавички та ручку парасолі - цікаве поєднання. Цікаво, чи зручно її тримати? До речі, на фото - Кара Делевінь в образі з показу Burberry Prorsum осінь-зима 2012-2013. 


А ось цікавий варіант прозорої парасольки з зображенням всередині. Йдеш - а над головою завжди ліс і краплі дощу, які стікають по листю. Романтика для жителів мегаполісів?)

  

І, звичайно, червоні парасольки! Яка ж романтика без червоної парасольки =) Не забуваймо, що колір парасолі впливає на те, як наше обличчя виглядає: зелена тканина може додати вам нездорового вигляду, а червона - навпаки "підмалювати" рум'янець.


Кольорового настрою вам та натхнення навіть в найсіріші дні!
П.С. за фото велике спасибі тумблеру)

Немає коментарів:

Дописати коментар