середа, 15 травня 2013 р.

Японські серветки Hiyori: трохи традицій...

Нещодавно я писала про дзеркальце Hiyori, яке подарувала подруга з Японії, і ось нарешті дійшли руки написати і про очищаючі серветки, що були з тим дзеркальцем.


За словами подруги, такі серветки японки активно використовують, щоб забирати жир з обличчя, що в спекотну пору року особливо актуально. 

Зшивок насправді дуже тоненький, тому я спчоатку вирішила, що там одна-єдина серветка, але виявилось, що їх аж 20 - тоненьких та невагомих світло-коричневих "папірців". А після того, як првоести "папірцем" по шкірі, то з'являється відчуття, що й шкіра стає така тоненька, напівпрозора і дуже-дуже ніжна. На жаль, довго ефект не триває, але в спеку - чудовий порятунок.


Виготовлена ця краса з рисового паперу (екологічність, так-так! ) за традиційними рецептами (за браком знання японської,я  не змогла дуже багато прочитати на сайті Hiyori, але вони навіть проілюстрували процес виготовлення своєї продукції старовинними фото!) 


На сайті компанії можна роздивитись симпатичний дизайн з мальованими дівчатками та багато різновидів (ароматних і неароматних). У мене ось серветки з ароматом троянд)

Ціна як на Японію цілком доступна - 399-525 єн (близько 30-40 грн.). 

Немає коментарів:

Дописати коментар