пʼятниця, 10 травня 2013 р.

Dress gallery Sister's

Хочу потрошки розповісти про улюблені місця шоппінгу у Львові) Правду кажучи, шоппінг я полюбила відносно недавно - роки два тому, а до того похід по магазинах був для мене мукою-каторгою... Але хороші місця і прагнення обновок змінили ситуацію докорінно.

Отож, сьогодні розповім про Sister's - магазин сукенок, який існує у Львові вже давненько (принаймні 5 років тому я його вперше побачила). І наскільки мені відомо, успішно існує не лише у Львові, але й у Києві та Одесі (а може і ще десь)). 

Dress gallery - як самоназивається це магазин - місце однозначно креативне та позитивне. Це помітно і в "живому" оформленні, і в атмосфері крамниці. Приміщення на вулиці Братів Рогативнців, 9 не дуже велике: два зали, які геть заповнені вішалками з одягом. 99% асортименту становлять, звичайно ж, сукенки, проте можна знайти також спідниці, сорочки чи блузки. Одяг посортовано за кольоровою гамою, тому коли виникає бажання знайти "щось синеньке", то ви можете зосередитись на одній з вішалок та досліджувати, досліджувати...


Особливість магазину - асортимент. Тут немає звичайних та знайомих брендів, натомість на етикетках ви побачите імена (ну або ж псевдоніми) молодих дизайнерів, чиї роботи і продає Dress gallery. Таким чином, ризик зустріти людину в аналогічній сукні зводиться до мінімуму, а якість виробів поки що тільки тішить. Якщо потрібен небанальний офісний варіант або коктейльна сукня без всюдисущих стразів, якщо ви любите ретро і жіночні силуети, то в Dress gallery Sister's точно зможете знайти щось цікавеньке) Окрім того, тут можна придбати хенд-мейд прикраси (щоправда, їх продають і так на кожному кроці) і листівки для посткроссінгу (а це було раптово!). Sister's позиціонує себе як прихильників екологічності, тому синтетичні тканини переважно залишаються "за бортом", а покупку вам запакують не в поліетилен, а в тканинну сумочку світло-зеленого кольору. До слова, в оформленні магазину багато зеленого - в тому числі уніформа продавців - темні фартушки. А поки подруга приміряє сукні, вам запропонують чашечку кави та відпочити на зручному диванчику.

Ціновий діапазон стійко тримається на позиції "середньо" - для більшої частини львів'ян) Ціни на сукні коливаються від 300 до 500 гривень. В другому залі я натрапила на вішалки з "Розпродажем" - там же знайшла просто неймовірну двошарову спідницю-сонце в кавових тонах та з чорним квітковим візерунком (238 гривень). Вона стала фаворитом моєї весни)  Була ще вішалка, де ціни не перевищували 49 гривень, але ні розміри, ні фасони там, якщо чесно, не приваблювали. Але - на кожен товар є свій покупець.

Загалом, враження від Dress gallery Sister's поки що тільки позитивні! О так, і тішить наявність довічної гарантії на виріб - відірвані гудзики чи зламаний замок вам замінять будь-коли)


Адреса: м.Львів, вул. Братів Рогатинців, 9 (біля площі Ринок)
Купувати: сукні, суконьки, сукенки! і спідниці)
Ціни: 300-500 UAH, на розпродажах - вдвічі-втричі менші

Немає коментарів:

Дописати коментар