понеділок, 29 квітня 2013 р.

Модні марки з Туманного Альбіону

Посткроссінг - ще одне з моїх захоплень, тому я просто не могла пройти повз підбірку "модних" марок, які випустила минулого року пошта Великобританії. Марки з одягом щороку з 2008 випускає пошта Іспанії, презентуючи відомих дизайнерів своєї країни. Англійці пішли схожим методом, проте зобразили на марках не просто одяг, а одяг на невидимих моделях - виглядає креативно, свіжо і яскраво!

В Англії не обмежились якимось одним дизайнером, а випустили блок марок, який презентує знакові костюми різного часу: тут і сукня від Вів'єн Вествуд, і фантастичний одяг Чорного Лебедя від Александра МакКвіна, і костюм, який пошили спеціально для Рінго Стара...

Мені такий дизайн блоку неймовірно сподобався і приємно вразив власне цей рух, експресивні пози - адже багато пошитих речей оживає саме в русі. І тут він додає того шарму, який і відрізняє просто картинку від стильної картинки. Так мені видається. Найбільше припала до душі модель від Вів'єн Вествуд - в клітинку. Ця клітинка, мереживне жабо та елегантні манжетики, розкльошена спідниця і чорні рукавички - образ всеціло асоціюється з Англією. А сама поза моделі, ця витонченість і легка іронія, яка пробігає крізь руді кучері... ммм! Чарівно) Ще по-своєму сподобалась золота сукня (передостаннє фото), але вона скоріше втілення розкоші, коли клітинкова модель - шарм і грайливість, які так личать до весняного настрою! 


От би отримати листівку з однією з цих марок! Чесно кажучи, я б не відмовилась від всієї колекції, але і 1-2 неймовірно втішать!
Немає коментарів:

Дописати коментар